İstanbul media hizmetlerini uluslar arası alana taşıyacak

İstanbul Media; web tasarımı, sosyal medya, SEO, grafik tasarımı, e-ticaret gibi alanlarda danışmanlık hizmeti veriyor

İstanbul media hizmetlerini uluslar arası alana taşıyacak
kobiaktuel
kobiaktuel
03 Nisan 2019 Çarşamba 16:26

Şirket, Türkiye’deki hizmetlerini uluslararası alana da taşıyarak büyümesini sürdürmeyi amaçlıyor.

Faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdüren İstanbul Media; web tasarımı, sosyal medya, SEO, grafik tasarımı, e-ticaret gibi alanlarda danışmanlık hizmeti veriyor. İstanbul Media Kurucusu Yalçın Gündüz, “Profesyonel ve kurumsal çözümler, özellikle yazılım, logo tasarımı, kurye takip, web yazılım çözümleri, marka ve patent tescili gibi alanlarda hizmetler sağlıyoruz. Birçok kişi tarafından benimsenen paketler, web tasarımı, site yapımı gibi kişiye özel alanlardaki projelerinizi oluşturuyoruz” diyor. Gündüz, kuruluşlarından bu yana girişimcilik ruhuyla oluşan değişimleri fırsata çevirmeyi bilen ve firmalar için çözümlemeler üreten internet ve yönetim bilişim sistemlerini tasarladıklarını aktarıyor. Gündüz, şirket olarak müşterilere daha kaliteli hizmet vermek amacıyla projelerini genişletmeye devam ettiklerini söylüyor.

Yeni Tasarımlarla Firmaların Dönüşümlerine Katkı Sağlıyor

Gündüz, “Şirketimizin kuruluşundan bu yana değişim ve dönüşümün temel ilkelerini Türkiye’ye yaymanın yanı sıra ülke sınırlarının dışına çıkarmayı da hedefliyoruz. Bu ilkelerimizin amacı, kurumsal firmalar için çözümler üreterek yeni tasarımlarla firmaların değişim ve dönüşümlerine katkı sağlamak. Firmaların gelişip uluslararası alanda ün kazanmasıyla beraber, müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin de gelişmesiyle daha büyük başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz” şeklinde açıklamada bulunuyor. Gündüz, aynı zamanda bilişim teknolojilerini tasarladıklarını, bu sayede hem şirketlerini genişletip geliştirdiklerini hem de müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verdiklerini sözlerine ekliyor.

Yurt Dışına Da Hizmet Sunuyor

Yalçın Gündüz, teknolojinin gelişiminin bir yandan kolaylıklar sağlarken bir yandan da farklı bakış açılarını beraberinde getirerek yeni oluşumlara zemin hazırladığını dile getiriyor. “İstanbul Media, özgün projelere imza atarak müşterisine ve insan kaynaklarına verilen değer ve önemi en üstün tutarak faaliyetlerini sürdürüyor. Verdiğimiz hizmetlerle bulunduğumuz konumu daha da güçlü hale getirip, teknolojik gelişmelerden yararlanıp farklı bakış açıları sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amaçlanıyor” diyen Gündüz; yalnızca yurt içindeki firmalara değil, aynı zamanda yurt dışına da ücretsiz veya düşük maliyetli hizmetler verdiklerini ifade ediyor. Gündüz, “Teknolojik gelişmelerden yararlanıp, web sitelerimizi ve tasarımlarımızı daha da geliştirerek, en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetini verdiğimiz her türlü tasarımı teknolojik gelişmelere bağlı olarak en iyi standartlarda müşterilerimize sunuyoruz” diyerek sözlerini noktalıyor.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana değişim ve dönüşümün temel ilkelerini Türkiye’ye yaymanın yanı sıra ülke sınırlarının dışına çıkarmayı da hedefliyoruz. Firmaların gelişip uluslararası alanda ün kazanmasıyla beraber, müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin de gelişmesiyle daha büyük başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.