Demir Sağlık’ta her ihtiyaca yönelik ürün var

Türkiye’de sağlık sigortasının öncü şirketlerinden Demir Sağlık,her ihtiyaca ve bütçeye yönelik ürünleriyle sigortalıların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor.

Demir Sağlık’ta her ihtiyaca yönelik ürün var
kobiaktuel
kobiaktuel
10 Ocak 2021 Pazar 22:08

Butik ve ayrıcalıklı sigorta hizmeti sunan Demir Sağlık, aynı zamanda sektörlere özel avantajlı fırsatlar sunarak daha geniş kitlelerin sağlık sigortası sahibi olması için çalışıyor.

Türkiye’de sağlık sigortasının öncü şirketlerinden Demir Sağlık, hayata geçirdiği ürünleriyle farklı ihtiyaçlara çeşitli çözümler sunuyor. Sektörde yapılmayanı yapmayı, denenmeyeni denemeyi ilke edinen Demir Sağlık, ayrıcalıklı sigorta hizmetleriyle, sigortalılarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor.

Her ihtiyaca ve bütçeye uygun sağlık sigortası ürünleri var

Demir Sağlık, 25 yıllık tecrübesine dayanarak çeşitli sağlık sigortası çözümleri sunuyor. Kapsamlı bir güvence arayanlar, Demir Özel Sağlık sigortasını tercih ediyor.Demir Özel Sağlık Sigortasısayesinde Türkiye genelindeki geniş anlaşmalı kurum ağı ile nitelikli sağlık hizmeti alınabiliyor. 4 farklı anlaşmalı kurum ağı ve 60 farklı plan ile her bütçeye uygun teklif imkanıbulunurken, ayakta tedavi teminatı, yatarak tedavi teminatı, doğum teminatı gibi teminatlar, yüzde 80 - 100 katılımlı, ayakta tedavi limit seçimi, network seçimi imkanları da sunuluyor. Bunun yanı sıra her üründe olduğu gibi, özel sağlık sigortasında da check-up planı gibi birçok ücretsiz hizmet yer alıyor.

Özel sağlık kurumlarında fark ödemeyin

Demir Sağlık sadece özel sağlık sigortalarında değil tamamlayıcı sağlık sigortalarında da çeşitli ürünler sunuyor. Tamamlayıcı sağlık sigortalarında SGK’lı olan kişilerin anlaşmalı özel sağlık kurumlarında fark ödemeden sağlık hizmeti alınabiliyor. Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda 10 defa muayene hakkı yer alırken yatarak tedavi teminatı için limit bulunmuyor. Ayrıca online doktor ve ambulans hizmetinden ücretsiz faydalanma imkanı da yer alıyor. Bir diğer tamamlayıcı sigorta ürünü olan SMART Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ise ayakta tedavi limiti 1, 2 veya 3 ile seçenekli bir ürünolmasının yanı sıra daha çok yatarak tedavi için bir güvence isteyenlerin tercihi oluyor.

Farklı plan seçenekleri, ayrıcalıklı ücretsiz hizmetler

Müşteri memnuniyetine büyük önem verenDemir Sağlık, sigortalılarının aldığı hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmalar yapıyor. Ürün kapsamları ve çeşitliliği kadar hıza da önem veren Demir Sağlık, yatarak ve ayakta tedavilerde otomatik provizyon vererek sigortalılarının hızlı bir şekilde hizmet almasını sağlayabiliyor. Ayrıca 7/24 ulaşılabilir olmaları sayesinde işlemler beklemeden yapılabiliyor. Her ürünce ücretsiz hizmetler de bulunurken poliçe dönemi boyunca limitler dahilinde VIP check-up, diş paketi, online doktor, diyetisyen hizmetlerinden faydalanılabiliyor.

Meslek gruplarına özel çalışmalar yapılıyor

Meslek gruplarına özel çalışmalar da yapan Demir Sağlık hem hizmet hem de fiyat açısından pek çok fırsat sunuyor. Geçtiğimiz haftalarda Demir Sağlık, Nurer Sigorta ve İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) işbirliği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Projesi hayata geçirildi. SGK’lı tüm birlik üyelerinin faydalanabileceği ürünlerde üyelere özel indirimler sunuluyor.

“Sağlığın önemi anlaşıldı”

İçinden geçtiğimiz pandemi döneminde sağlığın ne kadar önemli olduğunun bir kez daha anlaşıldığını vurgulayan Demir Sağlık Genel Müdürü Viktor Hodara, Demir Sağlık olarak herkesin sağlık sigortası yaptırabilmesi için çalıştıklarını söylüyor. Özellikle kobilere yönelik ürünler geliştirdiklerini belirten Hodara, önümüzdeki dönemlerde farklı meslek grupları için de ürünler üzerinde çalıştıklarını belirtiyor: “Yakında devlet memurlarına özel çalışmalarımız da olacak. Demir Sağlık olarak ihtiyaçları gözetiyor ve bu doğrultuda terzi usulü ürünlerimizle ihtiyaçları odak noktasına alan projeler geliştiriyoruz.”

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.