Detaysoft’tan müşteri süreçlerini ve takibi kolaylaştıran ürünler

Detaysoft, sirketlere çözümlerinin yanı sıra mali işler uygulamaları da sunuyor. Şirket, uygun maliyetli paket çözümler sağlayarak, kapasitesini yüzde 25 artırmayı planlıyor.

Detaysoft’tan müşteri süreçlerini ve takibi kolaylaştıran ürünler
kobiaktuel
kobiaktuel
05 Temmuz 2021 Pazartesi 19:14

TÜBİTAK tarafından desteklenen yenilikçi çözümler geliştiren Detaysoft, e-Dönüşüm kapsamında e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil gibi zorunlu uygulamaların yanı sıra e-Sağlık, e-SGK, SGK Teşvik Çözümü başta olmak üzere İnsan Kaynakları uygulamaları ve e-Hesap Özeti, e-Beyanname, e-Mutabakat gibi mali işler uygulamaları sunuyor. Şirket, müşterilerine Tam Entegrasyon Yöntemi ve Özel Entegrasyon Yöntemi hizmetleri de sağlıyor. Detaysoft çözümlerinin kullanıcı dostu arayüzleri ile hızlı adaptasyon sağlandığını belirten Detaysoft Stratejik Satışlar Yöneticisi Can Nalbantoğlu, sundukları hizmetlerle ilgili şu bilgileri veriyor: “e-Fatura süreçlerinizi yönetirken geri bildirimler kullanıcılarla paylaşılır ve iyileştirmeler Detaysoft ekibi tarafından yapılır. Sürecin hatasız ilerlemesi için gerekli aksiyonlar uzman ve tecrübeli Detaysoft Destek Ekibi tarafından zamanında ve eksiksiz olarak alınır. SAP e-Fatura sistemi üzerinden faturalar görüntülenir, süreçle ilgili adımların güncel durumları sistem üzerinde loglanarak raporlanır. Hatasız fatura gönderimi sağlanır. Hızlı, hatasız implementasyon ve maliyet tasarrufu elde edilir. Proje sırasında e sonrasında ortaya çıkabilecek problemlere Detaysoft Destek Ekibi tarafından anında müdahale edilerek çözüm sağlanır. Çözümümüz, şirketlerin mevcut network bazlı arşivleme sistemlerine kolayca entegre olabilecek esneklikte ürünleştirildi.”

Kapasitesini yüzde 25 artıracak

SAP’nin dinamik altyapısı ile uyumlu olmasının yanı sıra diğer tüm sistemlerle de entegratör bağımsız olarak çalışan ürünlerinin olduğunu kaydeden Nalbantoğlu, DAS (Dijital Arşivleme Sistemi) ve U-ETDS gibi yeni ürünlerle pek çok müşteride elde ettikleri tecrübeleri hızlı implemente edilebilir, uygun maliyetli paket çözümlerle yeni müşterilere aktarmak için çalıştıklarını aktarıyor. Yasal mevzuatlara uygun, müşteri süreçlerini ve takibi kolaylaştıran ürünler üzerinde çalıştıklarını dile getiren Nalbantoğlu, şirket olarak mevcut kapasitelerini yüzde 25 artırmayı amaçladıklarını ifade ediyor. 2020 yılında 100’ün üzerinde projenin canlı geçişi sağlandığını ifade eden Nalbantoğlu, 2021 yılı ilk çeyreğinde 26 yeni proje için başlangıç yaptıklarını ve yılın kalan çeyreklerinde de geçen yılın üzerinde bir büyüme hedeflediklerini belirtiyor.

Covid-19 Kurum İçi Yönetim Çözümü

Detaysoft tarafından geliştirilen Covid-19 Kurum İçi Yönetim Çözümü ile HES kodu sorgulama süreçlerinin yönetiminde kolaylık sağlandığını aktaran Nalbantoğlu; bu çözümle şirketlerin çalışan, ziyaretçi ve müşterilere ait HES kodlarını, Sağlık Bakanlığı’nın e-Devlet aracılığıyla sağladığı bilgiler üzerinden tek tek ya da toplu hâlde sorgulayabildiklerini açıklıyor. Çalışma ortamını kullanacak çalışan ve ziyaretçilerden risk taşıyanların önceden tespit edilebildiğini belirten Nalbantoğlu, “SAP ile kolaylıkla entegre edilebilen ve SAP dışındaki sistemlerle de uyumlu olan Covid-19 Kurum İçi Yönetim Çözümü, 500 ve üzeri çalışanı bulunan kurumlara özel olarak geliştirildi. Bu çözümün sağladığı avantajlar pozitif ve negatif HES sonuçlarının çalışan bazında listelenmesi ve birim sorumlularına e-postayla bildirilmesi, HES kodu kullanım süresi dolan çalışanların raporlanması ve e-postayla talep edilmesi, kurumun fiziksel çalışma ortamını kullanacak çalışan ve ziyaretçilerin risk taşıyıp taşımadığının ziyaretin öncesinde tespit edilmesi, bildirimler sayesinde kurum içindeki bulaş riskinin en aza indirilmesi ve Covid-19’la birlikte devreye giren yeni zorunlulukların kolayca takip edilmesidir” diyerek sözlerini noktalıyor.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.