MULTITRAVEL İLE KURUMSAL SEYAHATLERE YENİ NESİL BİR ALTERNATİF SUNUYORUZ

MULTINET UP SATIŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI DİDEM KUŞ

MULTITRAVEL İLE KURUMSAL SEYAHATLERE YENİ NESİL BİR ALTERNATİF SUNUYORUZ
kobiaktuel
kobiaktuel
08 Mayıs 2023 Pazartesi 12:15

Uçtan uca dijital çözümleriyle şirketlere tasarruflu gider yönetimi hizmetleri veren Multinet Up, kurumsal seyahat giderlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlayan kurumsal seyahat platformu MultiTravel ile işletmelere kontrol yetkinliği ve maliyet avantajları, çalışanlara ise operasyonel kolaylık sağlıyor.

Yemek kartı, kurumsal hediye kartı, akaryakıt çözümüve kurumsal seyahat gibialanlardaki hizmetleriyle şirketlerin çalışanlarına bağlı giderlerinin maliyet avantajlarıyla yönetilmesini sağlayan Multinet Up, Türkiye’nin 81 ilinde 1000’den fazla oteli kapsayan kurumsal seyahat platformu MultiTravel ile her ölçekten şirkete kurumsal seyahat süreçlerindeki otel satın alımlarında komisyon ücreti olmadan, tek bir dijital platform üzerinden konaklama organizasyonu imkânı sunuyor.

MultiTravel’ın kurumlara sağladığı avantajlara dair değerlendirmelerde bulunan Multinet Up Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Kuş;Firma çalışanlarının seyahatlerindeki organizasyon ve planlama süreçlerinde karşılaşılan problemleri ortadan kaldırmak amacıyla geliştirdiğimiz bu platform ile en temelde yaptığımız şey işletmelerin hayatını kolaylaştırmak. Nitekim şirketlerin geleneksel seyahat planlamalarında karşılaştıkları birçok aksaklığı ortadan kaldırıyoruz. Acil iptal işlemlerinde otele veya aracı kuruma ulaşılamaması, konaklama yapılan otelin firma kriterlerine uygun olup olmadığının kontrol edilememesi, muhasebesel yoğunluklar, oteller tarafından acenteler için ayırılan oda sayısının dolması nedeniyle otelde yer olmasına rağmen rezervasyon oluşturamamak gibi birçok problem MultiTravel ile ortadan kaldırılmış oluyor. MultiTravel, firmaların otel fiyatlarını karşılaştırarak kendi kurumsal seyahat politikaları kapsamında en uygun konaklama tercihini yapabileceği, web üzerinden ve mobil cihazlardan kolayca kullanabilen bir portal.

Sağladığımız detaylı raporlar ile görünmeyen maliyetleri açığa çıkarıyoruz

MultiTravel platformunu, her şirket kendi belirlediği iş seyahati ve gider yönetimi kurallarına göre kendi portalıymış gibi özelleştirebiliyor. Şirket portale bütçe planlaması ve firma bazlı politikalarınıgirebilirken benzer şekilde kendi organizasyon yapısına göre rezervasyonlar için onay akışı tasarlayabiliyor. İsterse birden fazla yöneticinin onayına sunulacak şekilde çok aşamalı onay mekanizmaları oluşturabiliyor. Ayrıca, firma yetkilileri çalışanlara özel limitler belirleyerek limit aşımlarını engelleyebilirken harcama limitlerini günlük, haftalık ve aylıkbelirleyebiliyor. Bu şekilde ayrıntılı planlamalara imkân tanıyan özelliklerin yanı sıra sağladığımız detaylı raporlar sayesinde de etkin bir gider kontrolü oluşturuyoruz. Örneğin, portal üzerinden anlık olarak sağladığımız detaylı raporlamalar ile konaklama ve faturalara dair tüm ayrıntılar firma yetkililerinin erişimine sunuluyor. Görünmeyen maliyetleri açığa çıkaran bu raporlar sayesinde firmalar, seyahat bütçelerinde ciddi tasarruflar elde ediyor.

Komisyon veya ek ücretlendirme yok

MultiTravel’ın bir diğer maliyet avantajı da firmaların kurumsal seyahat organizasyonunu hızlı ve pratik bir şekilde dijital ortamda gerçekleştirerekaracı kurumlar tarafından konaklama ücretine ek olarak talep edilen hizmet bedeli ve komisyon ücretlerini de tamamen ortadan kaldırması. Son yıllarda özellikle sağlık sektöründe ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler tarafından rağbet gören platformumuz maliyet avantajlarının yanı sıra sağladığı muhasebesel kolaylıklar nedeniyle de tercih ediliyor. Çalışanların fatura toplama ve masraf beyan yükünü ortadan kaldıran MultiTravel ile şirketler çalışan sayısı fark etmeksizin tüm konaklama faturalarını tek fatura olarak talep edebiliyor.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.