Firmaların E-Dönüşüm Sürecinde SabancıDx Güvencesi İle Edoksis Çözümü

Sabancı Topluluğu, hizmet portföyünü yeni nesil teknolojilerle büyütüyor

Firmaların E-Dönüşüm Sürecinde SabancıDx Güvencesi İle Edoksis Çözümü
kobiaktuel
kobiaktuel
02 Ekim 2019 Çarşamba 14:27

SabancıDx güvencesindeki Edoksis, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen mevzuata uyumlu olarak, her ölçekten firmanın e-dönüşümünü kesintisiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor.   

Sabancı Topluluğu’nun tüm paydaşları için “Yeni Neslin Sabancı’sı” felsefesiyle kültürel bir dönüşüm başladı. Yeni nesil teknolojilerle Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik ederken, yazılım gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla çözümler sunan Sabancı Topluluğu, bu vizyonuna paralel olarak hizmet portföyünü büyük veri, ileri veri analitiği, siber güvenlik, endüstriyel IoT, robotik iş gücü, yapay zekâ ve blockchain gibi yeni nesil teknolojilerle büyütüyor. Ekonomik büyümenin güvenli ve katma değeri yüksek işlerle sağlanabileceğine ve dijitalleşmenin endüstriye sayısız fayda ve fırsat getireceğine inanan SabancıDx, sunduğu çözümlerle firmaların e-dönüşüm süreçlerinde stratejik ortakları olarak yanlarında yer alıyor. Edoksis, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen mevzuata uyumlu olarak her ölçekten firmanın e-dönüşümünü kesintisiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Avantajlı Çözümler Sunuyor

Edoksis’in hizmetleri arasında; e-Fatura, e-İrsaliye, e-Arşiv, e-Defter, e-Analiz, e-Mutabakat yer alıyor. Firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen, karmaşık süreçleri “akıllı” hale getiren, finansal kontrollerin güvenliğini sağlayan hizmetleri ile Endoksis, firmalara yasal mevzuata uyumun yanı sıra sayısız fayda sunuyor. Edoksis, SabancıDx güvencesiyle 7 gün 24 saat sunduğu kesintisiz hizmet ile süreçlerde hız, kontrol edilebilirlik, iş gücü tasarrufu, güvenlik ve çalışan verimliliği sağlıyor. Bu nedenle her sektör ve ölçekten kullanıcının yanı sıra Edoksis’i tercih eden firmaların başını kesintisiz ve hatasız hizmet ihtiyacı olan firmalar çekiyor.

Elektronik Belge Akışları Edoksis Güvencesinde

Günümüzde dijital dönüşüme ayak uydururken firmaların yasal zorunlulukları da takip edebilmesi ve gelecekteki ihtiyaçlarını öngörüp adımlarını hızlı fakat güvenli atabilmeleri çok önemli. Bu noktada dönüşümün liderliğini yapan vizyoner ve güvenilir stratejik ortaklar seçmek gerekiyor. Edoksis, SabancıDx güvencesi ile firmalara e-dönüşüm sürecinde katma değerli hizmetler sunuyor. İşletim, yazılım ve operasyonun uçtan uca tek sahibi olması, veri güvenliği konusundaki uzmanlığı ve standartları, sektörel gelişmeleri anlık olarak izlemesi ve kullanıcılarına yansıtıyor olması firmalara güçlü ve güvenilir bir iş ortağı ile e-dönüşüm sürecini yaşamanın avantajını yaşatıyor.

Firmaların Hızlı Adaptasyonunu Sağlıyor

Dönüşümün bu denli hızlı yaşandığı bir dönemde sadece ürünün iş süreçlerine entegre edilmesi değil, satış sonrasında da hizmetin devam ediyor olması Edoksis’i farklı bir konuma yerleştiriyor. Edoksis, ilk günden itibaren GİB tarafından belirlenen yasal değişikliklere hazır ve sürekli güncellemenin mümkün olduğu bir platform. Ayrıca proje ve güçlü ERP entegrasyon tecrübesi, kullanıcılara önemli avantajlar sağlıyor. E-dönüşümde uyum sürecini doğru ve hızlı bir şekilde yürütmek firmalar için büyük önem taşıyor. Edoksis tüm mevzuat değişikliklerine anında adapte olabilen çevik ve özelleştirilebilir yapısı ile firmalara yasal değişikliklere tam ve zamanında uyum sağlayarak bu süreçleri en sorunsuz şekilde deneyimlemelerini, iş süreçlerinde elde ettikleri katma değerle verimliliklerini artırmalarını sağlıyor.

NedenEdoksis?

  • SabancıDx güvencesi

· İşletim, yazılım ve çağrı merkezinin tek sahibi

· Kurumsal ve güvenilir hizmet

· ERP çözümleri ile entegrasyon

· Danışmanlık tecrübesi

· 7/24 kesintisiz hizmet

· Mevzuat, saklama, güvenlik, Kalite ve denetim değişikliklerine uyum

· SabancıDx VeriMerkezi ile yedekleme imkanı

· GİB entegre uygulamalarda 10 yıl saklama güvencesi

· Onay akış süreçleri

· Yönetici paneli

· Mobil kullanım

  • Ek ücret olmadan sadece aylık fatura ile ödeme
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.