OFISIM.COM'DAN İŞLETMELERİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK BULUT TABANLI İŞ UYGULAMALARI

Bulut teknolojileri konusunda, işletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik iş uygulamaları sunan Ofisim.com, kendi geliştirdiği PrimeApps platfor

OFISIM.COM'DAN İŞLETMELERİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK BULUT TABANLI İŞ UYGULAMALARI
02 Ekim 2017 Pazartesi 16:42

Bulut teknolojileri konusunda, işletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik iş uygulamaları sunan Ofisim.com, kendi geliştirdiği PrimeApps platformu sayesinde, bu uygulamaları kod yazmadan veya minimum kodlamayla hızlıca geliştiriyor.

Bulut teknolojileri alanında faaliyet gösteren Ofisim.com, özellikle KOBİ’lere yönelik bulut tabanlı çözümler geliştiriyor. Şirket, müşterilerinin satış, pazarlama, bilgi yönetimi gibi alanlarda işlerine özel uygulamalara aylık ödemelerle sahip olacağı bir uygulama marketi olmasıyla dikkat çekiyor. Ofisim.com’un KOBİ’lere sunduğu uygulamalar, işletmelere hem verimlilik açısından hem de pazarlama ve satış performansı açısından faydalar sağlıyor. Uygulama marketini hızla genişleten Ofisim.com, geçtiğimiz günlerde yeni uygulamalarını tanıttı. Ofisim KOBİ ile firmalar, temel seviye müşteri yönetimi, teklif oluşturma ve cari takibi gibi faaliyetleri internet tarayıcılarından veya mobil cihazlarından kolayca gerçekleştirebiliyorlar. Ofisim CRM uygulaması ise, firmaların pazarlama ve satış departmanlarına yönelik ileri seviye satış ekibi yönetimi, kampanya yönetimi gibi özellikler sağlıyor. Bu uygulamaların yanı sıra, Ofisim İK uygulaması, personelin izin, avans, masraf, zimmet ve özlük bilgilerini yönetmeyi; Ofisim Asistan uygulaması, bir asistanın günlük toplantı, etkinlik ve iş takibini patronuyla birlikte kolayca yönetebilmesini, Çağrı Merkezi CRM uygulaması ise şirketlerin telefonda satış ve destek performansını arttırmalarını sağlıyor. Şirket, daha kapsamlı bilgi yönetim sistemlerine ihtiyaç duyan firmalar için Ofisim Kurumsal hizmetleri kapsamında birebir çözüm geliştirme hizmetleri de sunuyor.

Hızlıca Özelleştirilip Kullanılabilen Çözümler

Ofisim.com Genel Müdürü Serdar Turan, “Ofisim.com olarak ‘Güçlü İşletmeler için Güçlü Uygulamalar’ hedefiyle yola çıktık. En önemli hedeflerimizden birisi, işletmelerimizin her türlü iş uygulaması ihtiyacını Ofisim.com’ dan karşıladığı tek adres olmak. Bu hedef doğrultusunda hem kendimiz hem de iş ortaklarımızla birlikte uygulama portföyümüzü hızla genişletiyoruz” diyerek sözlerine başlıyor. Bulut servisleri sayesinde, şirketlerin ihtiyaçları olan servisi, kullandığın kadar öde modeliyle ilk yatırım maliyeti olmaksızın, verimli bir şekilde kullanabildiklerine dikkat çeken Turan, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bu sayede müşterilerimiz bir servise sahip olmak için aylarca beklemedikleri, büyük yatırımlar yapmadıkları gibi, büyüme planlaması da yapmak zorunda değiller. Örneğin, bugün işletmeler Ofisim.com’dan sunulan bir CRM hizmetini saniyeler içerisinde kullanmaya başlayabilirler ve ihtiyaçlarına göre hızlıca özelleştirebilirler.” Bulut servislerinde güvenlik standartlarının önem verilen konular arasında olduğunun altını çizen Turan, Ofisim.com olarak müşteri verilerini tamamen şifreli ve birbirinden izole şekilde sistemlerinde sakladıklarını ve güncel güvenlik yamalarını sunucularına sürekli uyguladıklarını belirtiyor. Genel Müdür, uygulama sunucularını bulut alanında güçlü ve güvenilir markaların platformları üzerinde çalıştırdıklarını sözlerine ekliyor.

PrimeApps’la Tek Çatı Altında Hızlı Çözüm

Ofisim.com, geliştirdiği uygulamalarını, Ar-Ge’sini gerçekleştirdiği bulut tabanlı hızlı uygulama geliştirme platformu olan PrimeApps üzerinde kod yazmadan ya da minimum kodlamayla hızlıca pazara sunabiliyor.PrimeAppsplat formunun çok yüksek potansiyel içerdiğini dile getiren Turan, bu platform ile Ofisim.com çatısı altındaki uygulamalarını çok hızlı bir şekilde geliştirebildiklerini ve özelleştirilebildiklerini, esnek altyapı sayesinde müşteri taleplerine çok hızlı cevap verebildiklerini söylüyor. 2017 yılı sonuna kadar PrimeApps’i tamamlayıp yurt dışı pazarına açılmayı planladıklarını ifade eden Turan, orta vadede ise yapay zeka çalışmaları yaparak, PrimeApps’te tavsiye motoru oluşturmayı ve gelişmiş özellikleri ile platformu sadece Türkiye’de değil, dünya sıralamasında da lider konuma getirmeyi hedeflediklerini sözlerine ekliyor.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.