Stok sayım denetimi pazarında %70'lik pazar payı ile açık ara lideriz

Stok sayım denetimi esnasında yaptığımız iş özetle, işletmelerin kullanmak veya satmak üzere bulundurduğu ürünlerin muhasebe ilkelerine ve finansal

Stok sayım denetimi pazarında %70'lik pazar payı ile açık ara lideriz
21 Nisan 2017 Cuma 13:15

Stok sayım denetimi esnasında yaptığımız iş özetle, işletmelerin kullanmak veya satmak üzere bulundurduğu ürünlerin muhasebe ilkelerine ve finansal tablolara göre doğru şekilde kayıtlara alınıp alınmadığını belirlemektir. Bunun yanı sıra, çeşitli sebeplerle oluşan stok farklarının tespitini yaparak, bu farkları raporluyoruz. Ayrıca müşterilerimizin stoklardaki kaçak oranını ve sebeplerini de tespit etmelerini sağlıyoruz. Bu süreç sonrasında elde edilen raporların ışığında firmalar, gelecek projeksiyonlarını ve doğru ürün planlamalarını çok daha kolay organize edebilmektedir.

Yapılan sayım sayısı bazında diğer sayım firmaları ile yapılan karşılaştırmada stok sayım denetimi pazarında %70’lik pazar payı ile açık ara liderliğimizi korumaktayız. Şirket prensibimiz olarak teknolojiyi yakından takip ederek altyapı gelişimlerine önem vermekteyiz. Hizmet anlayışımızın odağına her zaman müşterimizi koyuyor ve onlara özel denetim süreçleri geliştirerek, istedikleri tüm verileri sağlıklı olarak raporlayabiliyoruz. Türkiye genelinde 12 bölge ofisimiz ile müşterilerimizin talepleri karşısında proaktif davranabilen bir örgüt yapımız bulunuyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, bir şirket çalışanı gibi davranıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, operasyonun en başından en sonuna kadar ve hatta satış sonrası hizmet dediğimiz noktalarda dahi sürekli olarak müşterilerimize %100 destek veriyor olmamız tercih edilme sebeplerimiz arasında yer alıyor. Türkiye’deki tek sertifika sahibi Stok Sayım firması olarak da en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Hazır giyim sektöründen, ilaç sanayine, telekomünikasyondan yapı marketlerine, kişisel bakım ürünlerinden yedek parça ürünlerine kadar birçok farklı alanda, kısacası stoklu ürün kullanan her sektörde hizmet veriyoruz. Bu sektörler arasında da firmaların alt yapıları, ürün yapıları ve ürünlerin muhafaza şekilleri farklılıklar gösterse de, bizim için her ürün sayılabilir statüdedir.

Aylık ortalama 60, yıllık 140 farklı müşteriye hizmet veriyoruz. Aylık toplam sayım sayısı ortalama 750 - 800 adeti buluyor. Bu rakam yılsonu gibi sayım dönemlerinde 1.100-1.200 adet mağazaya ulaşıyor. Bu sayımlarda ortalama aylık 8.000-9.000 adam/gün yıllık 110.000 adam/günlük iş gücü kullanılmaktadır.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.