Mikro Yazılım KOBİ'leri Destekliyor.

Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Mikro Yazılım, yaklaşık 30 yıldır sektörün öncülerinden birisi ola

Mikro Yazılım KOBİ'leri Destekliyor.
17 Ocak 2017 Salı 10:53

Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Mikro Yazılım, yaklaşık 30 yıldır sektörün öncülerinden birisi olarak faaliyetlerine devam ediyor. Mikro Yazılım’ın bugün, farklı sektörlerden 105 bin kurumsal müşterisi ve Türkiye çapında sayıları 300’e ulaşan bir satış ve destek kanalı var.

Mikro Yazılım, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve profesyonelliğini harmanlayarak, yeni geliştirdiği vizyonu ile ekonominin gelişmesine katkıda bulunacak adımlar atma kararlılığında. Firma marka stratejisini, yatırımlarını, ürün ve hizmetlerini de bu kapsamda geliştiriyor.

Hedef Kitlemiz KOBİ’ler

Mikro Yazılım olarak meşakkatli çalışmalar sonucu ortaya çıkan stratejimizin temeli;  marka vaadimiz olarak, hali hazırda marka sloganımıza yansımış durumdadır: “Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım. “

Sloganımız, hedef kitlemiz KOBİ’lere yönelik (büyümek isteyen şirketlere) Mikro Yazılım’ın temelde sağladığı yararı anlatmaktadır. Sloganımız, marka vaadimizi yansıttığı gibi, aynı zamanda Mikro Yazılım’ın bugüne kadarki marka algısını da içinde barındırıyor. Mikro Yazılım’ı tercih eden firmalar, yıllarca süren ve kazan/kazan mantığına ve güvene dayalı olarak gelişen partnerlik ilişkisinde Mikro Yazılım ile birlikte büyümüş ve işlerini geliştirmiş firmalardır.
Mikro Yazılım, ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü ve kendi hedef kitlesini de oluşturan KOBİ’lere yönelik katma değerli hizmetler sunmak amacıyla kolları sıvadı. Bu kapsamda halihazırda çeşitli işbirliği, fırsat ve avantajlarla geliştirdiği Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası konsepti ortaya çıktı.

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası Nedir?

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası, Mikro Yazılım’ın kendi müşterilerinin büyümesini destekleyecek nitelikte geliştirdiği her türlü fırsat, avantaj ve işbirliğini kapsar.

Firmalara kurumsal ve ticari yazılımlar sunan Mikro Yazılım; özellikle ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü KOBİ’lerin büyümesini desteklemek amacıyla, kendi faaliyet alanında kullanıcılarına avantajlı uygulamalar, fırsatlar ve işbirlikleri geliştirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bu kapsamda, Mikro Yazılım, bir yazılım firması olmasının ötesinde, KOBİ’lerin büyümesini sahiplenen katma değerli bir yazılım firması olarak konumlanmaktadır.

Şu anda, Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası konsepti kapsamında, kendi ürün ve çözümlerimizle ilgili olarak katma değerli uygulamalarımızı hızla artırırken, diğer taraftan da yine Mikro Yazılım kullanıcılarının büyümesini destekleyecek nitelikte 2 büyük işbirliği hayata geçirdik.

Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım sağlayıcılarından Mikro Yazılım, “Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası” konsepti çerçevesinde hayata geçirdiği işbirliği ile, kendi ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyümelerini desteklemeyi hedefliyor.

Bu kapsamda Mikro Yazılım ve yine e-ticaret sektörünün önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil 1.800 TL olarak anons edildi.

Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabiliyor.

Mikro Yazılım olarak, Mali Müşavirlerin işini kolaylaştırmak için, KüreselNet firması ile yine Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası kapsamında bir işbirliği gerçekleştirdik.

Mali Müşavirler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, KüreselNet’in IRGAT adlı ürününe, Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası ile sahip olabiliyor.

IRGAT Mali Müşavirlere Neler Kazandırıyor?


  • Tek tıkla tüm beyanname ve tahakkukları mükelleflere ulaştırabilme kolaylığı

  • Tek tıkla tüm tahakkuk ve hizmet listelerini mükelleflere ulaştırma kolaylığı

  • Tek tıkla bordro, ücret pusulası, mizan, bilanço ve gelir-gider tabloları gibi verileri mükelleflere gönderebilme kolaylığı  •  

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan TOMUŞ, geliştirilen işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söyledi: “Mikro Yazılım olarak, marka vaadimiz “Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım.” Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazlası olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik bir avantajlar dünyası yaratıyoruz. Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyor. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.